«Вірні збірній. Діти» на матчі Україна – Хорватія

На матчі Україна – Хорватія на трибунах стадіону буде організовано дитячий фан-сектор

ukrinform.ua
© ukrinform.ua
Федерація футболу України спільно з фан-рухом вболівальників національної збірної України «Вірні збірній» започаткували новий проект – «Вірні збірній. Діти». 
 
В межах цього починання на матчі Україна – Хорватія, що відбудеться 9 жовтня на НСК «Олімпійський» у Києві, вперше в історії ігор головної команди країни на трибунах стадіону буде організовано дитячий фан-сектор.
 
 
Місця в дитячому фан-секторі отримають юні учасники «Фестивалю чемпіонів» (вікова група – 2009-2010 роки народження), що проходить під егідою Федерації футболу України, у супроводі батьків та тренерів. Це команди з Броварів, Кагарлика, Обухова, Білої Церкви, Макарова, Фастова, Борисполя та Києва.
 
 
Загальна кількість малечі з батьками та тренерами, які вболіватимуть за Національну збірну команду України на трибунах дитячого фан-сектору «Вірні збірній», – більше 500 осіб. Серед них: 8 батьків-воїнів АТО, три з яких є зараз тренерами дитячих футбольних команд; 5 сімей-переселенців зі Сходу України.
 
 
Федерація футболу України впевнена, що дітлахи подарують нашій команді по-справжньому теплу підтримку, а підростаюче покоління майбутніх футболістів отримає незабутні емоції від перегляду ключового матчу кваліфікації Чемпіонату світу ФІФА 2018.

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    alegofich
    online
    alegofich, 06.10.2017 16:32
    -1
    Шикарное решение! а не куклус-ультрас...
    Пусть дома файеры жгут!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 06.10.2017 16:35
    0
    З такою органіщацією не факт, що і 3000 буде, футбол в понеділок, білетів ще нема, багато моїх знайомих не змогли відроситись з роботи бо не знають коли вертаються. На Турцію організація була краща
    Alexsandr Roy
      Alexsandr Roy, 06.10.2017 17:00
    0
    vitaha33, 06.10.2017 16:35
    З такою органіщацією не факт, що і 3000 буде, футбол в понеділок, білетів ще нема, багато моїх знайомих не змогли відроситись з роботи бо не знають коли вертаються. На Турцію організація була краща
    Не ще, а вже нема
    vitaha33
    online
      vitaha33, 06.10.2017 17:31
    0
    Alexsandr Roy, 06.10.2017 17:00
    vitaha33, 06.10.2017 16:35
    З такою органіщацією не факт, що і 3000 буде, футбол в понеділок, білетів ще нема, багато моїх знайомих не змогли відроситись з роботи бо не знають коли вертаються. На Турцію організація була краща

    Не ще, а вже нема
    Сказали що вишлють, чекаємо...
    Alexsandr Roy
      Alexsandr Roy, 06.10.2017 17:40
    0
    vitaha33, 06.10.2017 17:31
    Alexsandr Roy, 06.10.2017 17:00
    vitaha33, 06.10.2017 16:35 З такою органіщацією не факт, що і 3000 буде, футбол в понеділок, білетів ще нема, багато моїх знайомих не змогли відроситись з роботи бо не знають коли вертаються. На Турцію організація була краща Не ще, а вже нема

    Сказали що вишлють, чекаємо...
    кто сказал? Куда вышлют?
    Билеты брали через esport?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 06.10.2017 18:58
    0
    Alexsandr Roy, 06.10.2017 17:40
    vitaha33, 06.10.2017 17:31
    Alexsandr Roy, 06.10.2017 17:00 vitaha33, 06.10.2017 16:35 З такою органіщацією не факт, що і 3000 буде, футбол в понеділок, білетів ще нема, багато моїх знайомих не змогли відроситись з роботи бо не знають коли вертаються. На Турцію організація була краща Не ще, а вже нема Сказали що вишлють, чекаємо...

    кто сказал? Куда вышлют? Билеты брали через esport?
    Ми говоримо про проект вірні збірній
    vitaha33
    online
      vitaha33, 06.10.2017 18:58
    0
    Alexsandr Roy, 06.10.2017 17:40
    vitaha33, 06.10.2017 17:31
    Alexsandr Roy, 06.10.2017 17:00 vitaha33, 06.10.2017 16:35 З такою органіщацією не факт, що і 3000 буде, футбол в понеділок, білетів ще нема, багато моїх знайомих не змогли відроситись з роботи бо не знають коли вертаються. На Турцію організація була краща Не ще, а вже нема Сказали що вишлють, чекаємо...

    кто сказал? Куда вышлют? Билеты брали через esport?
    Ми говоримо про проект вірні збірній